Skip to main content

Zakopane jest zimową stolicą Polski – to nie ulega żadnej wątpliwości. Zresztą latem miasto również zalewane jest ze wszystkich stron turystami.
Przebywając w tym pięknym miejscu każdy chce zachować przysłowiową jego część dla siebie na dłużej. Mimo iż na każdym rogu w Zakopanem oferowanych nam jest miliony różnorakich pamiątek, to wciąż największą popularnością cieszą się zdjęcia. I to nie te cyfrowe w smartfonie, czy komputerze, ale papierowe zdjęcia, „żywe” wspomnienie Zakopanego.

Zdjęcia w Zakopanem możemy sobie robić sami i potem je wywołać, lub możemy skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. Nikt nie zagwarantuje nam takiej jakości pamiątki, jaką wykona dla nas profesjonalny fotograf Zakopane oferuje swoim turystom usługi bardzo wielu specjalistów od fotografii. I nie mowa tutaj o tradycyjnym zdjęciu z misiem z Krupówek, ale o sesji z prawdziwego zdarzenia, która jako zdjęcia lub album będzie towarzyszyła nam bardzo długo.

Pomyśleć by można, że zakopiański fotograf kosztuje bardzo dużo. Nic bardziej mylnego! Usługi fotografów w Zakopanym nie są wcale wyższe od cen ich kolegów z innych polskich miast. Stawka zwiększa się wraz z rosnącymi preferencjami klientów, ale każdy chcąc mieć wyjątkową pamiątkę z Zakopanego musi się z tym liczyć. A dlaczego turyści uważają, że fotograf z Zakopanym kosztuje majątek? Należy tutaj przywołać ponownie misia z Krupówek, za selfie z którym zapłacimy krocie. Na nasze portfele polują również zarządzający słynnymi puntami Zakopanego jak Wielka Krokiew, czy Kasprowy Wierch. Zdjęcie stamtąd również tanie nie jest. Dlatego właśnie klienci pytający o ceny sesji w Zakopanym u fotografa mogą się zdziwić.

Zazwyczaj turyści zainteresowani sesją wybierają zdjęcia w plenerze. Piękne widoki, połączone z niezwykłym klimatem Zakopanego dają niezwykłe efekty, a prawdziwą magię ze zdjęć wydobyć potrafi tylko najlepszy fotograf Zakopane na szczęście posiada wielu fachowców w dziedzinie fotografii, co jest szczególnie ważne dla potencjalnych klientów.

Wybierając się w Zakopane nie musimy się już zaopatrywać w drogi aparat. Nie musimy także ulegać presji misia z Krupówek. Aby mieć wspaniałą pamiątkę z naszej wycieczki, weekendu, czy wczasów należy jedynie odpowiednio wcześniej skontaktować się z jednym z fotografów pracujących na terenie Zakopanego i umówić się już na konkretną datę na wymarzoną sesję fotograficzną. Taka profesjonalna pamiątka nie tylko sprawi, że ze łzami w oczach będziemy wracać do chwil spędzonych w zimowej stolicy Polski, ale także z pewnością zrobi wrażenie na oglądających zdjęcia znajomych i rodzinie.