Skip to main content

Oferujemy opakowania próżniowe do ochrony produktów spożywczych, zabezpieczające przed utratą ich wartości odżywczych i walorów smakowych. Polecamy foliowe worki moletowane w różnych rozmiarach. Można w nich przechowywać świeżo zakupione produkty oraz przetworzone za pomocą gotowania lub pieczenia. Służą one również do marynowania i obróbki termicznej mięsa.
Wyprodukowana według najnowszych technologii folia tłoczona chroni przed dopływem powietrza, przez co znacznie przedłuża trwałość żywności.

Worki moletowane firmy Molety służą do próżniowego pakowania żywności surowej lub przetworzonej wcześniej termicznie. Dzięki takiemu szczelnemu zapakowaniu żywność nadaje się do dłuższego przechowywania, gdyż niedopuszczenie do kontaktu produktu żywnościowego z powietrzem przeciwdziała szybkim procesom psucia się żywności, przedłużając świeżość i żywotność produktu. Pakowanie próżniowe umożliwia również wygodniejszy transport żywności.
Podobną funkcję pełni folia moletowana, którą firma oferuje w postaci rękawa.

W naszym nowoczesnym sklepie internetowym znajdą Państwo najlepsze na rynku worki moletowane do pakowarek bezkomorowych, które doskonale sprawdzą się nie tylko w gastronomii i handlu, ale również do zastosowań domowych. Nasze worki i folia tłoczona charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu można szczelnie zabezpieczyć pakowane produkty. Bakterie tlenowe wbrew pozorom stanowią bardzo duże zagrożenie, dlatego też warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Nasze worki moletowane pasują do wszystkich najpopularniejszych pakowarek.