Transfer VIP Kraków – Balice

Port Lotniczy Kraków-Balice to drugie pod względem wielkości lotnisko w Polsce. Kraków przyciąga ludzi z całego świata biznesowymi możliwościami, ciekawymi konferencjami branżowymi oraz licznymi wydarzeniami kulturalnymi. Klientom Premium, zainteresowanym wizytą w stolicy Małopolski drogą lotniczą, proponujemy odbiór bezpośrednio z płyty lotniska w Balicach. Do Państwa dyspozycji czekają nasze najlepsze limuzyny: Mercedes-Benz S-Class oraz Mercedes-Benz VAN V-Class. Organizacja transferu Klienta Premium, w tym również odbiór jego bagaży, leży w całości po naszej stronie.

W celu zapewnienia jak największego komfortu oddajemy do Państwa pełnej dyspozycji naszych najlepszych kierowców biegle władających językiem angielskim, o nienagannej prezencji i dobrze znających topografię miasta. Brak konkretnego planu trasy? Żaden problem – kierowca Klienta Premium będzie elastycznie reagował na wszelkie potrzeby i zmiany.

Samolot ma niespodziewane opóźnienie? Będziemy o tym wiedzieć, ponieważ na bieżąco sprawdzamy tablicę przylotów, dlatego zawsze na czas zjawiamy się w umówionym miejscu.

Zamów transfer lotniskowy już teraz