Transfer VIP Katowice – Pyrzowice

Transfery VIP z lotniska – Pyrzowice

Stosunkowo bliska odległość od Krakowa (ok. 110 km) niejednokrotnie czyni z Portu Lotniczego w Pyrzowicach k. Katowic lotnisko alternatywne dla podróżnych, a czasem też awaryjne w sytuacjach niesprzyjających warunków pogodowych lub innych utrudnień uniemożliwiających lądowanie samolotów w Balicach.

Mając to na uwadze, wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów Premium i oferujemy również usługę VIP Transferu na trasie Kraków – Pyrzowice. Podróż zajmuje średnio 1,5 godz., jednak należy uwzględnić sytuację na drodze i – w niektórych godzinach – również korki.

W skład naszej floty VIP wchodzą samochody wysokiej klasy: Mercedes-Benz S-Class oraz Mercedes-Benz VAN V-Class. Oba modele wyposażone są w Wi-Fi oraz barek z wodą (z możliwością doposażenia w dowolne trunki). Na specjalne życzenie możemy również zorganizować poczęstunek. Do pełnej dyspozycji Klientów Premium oddajemy naszych najlepszych, doświadczonych, reprezentacyjnych, mówiących także po angielsku, kierowców.

Kierowca Klienta Premium, będąc jednocześnie koordynatorem jego podróży, będzie w pełni elastycznie reagował na wszelkie potrzeby i zmiany w planie trasy.

Zamów transfer lotniskowy już teraz