Transfer VIP z lotniska

Kraków, Katowice, Warszawa – Zakopane

Transfery VIP z lotniska

Przeloty samolotem to dziś standard. Latamy, jako pasażerowie zarówno w odległe miejsca, jak i do sąsiednich krajów. Coraz częściej z usług linii lotniczych korzysta się także na terenie kraju, przeloty są bowiem coraz tańsze. Brak rozbudowanej sieci autostrad w Polsce dodatkowo zachęca do korzystania z lotów pomiędzy polskimi miastami. Rezerwacja lotu i sam przelot to jednak nie koniec podróży. Często problem pojawia się już po dotarciu na lotnisko docelowe. Większość lotnisk bowiem umiejscowionych jest z przyczyn oczywistych w dość dużej odległości od centrum miasta. Jest tak choćby w Katowicach lub mówiąc o miastach za granicą – w Oslo lub Londynie. Niewiele jest miast, w których lotniska znajdują się w bezpośrednio niewielkiej odległości od centrum miasta. A jeśli takie są, to najczęściej będzie to w następnych latach zmieniane. Przykładem może być Berlin, stolica Niemiec. Lotniska Schoenefeld oraz Tegel będa likwidowane na rzecz nowego portu lotniczego poza terenem miasta.

W takim wypadku pojawia się problem dojazdu z danego lotniska do miasta. Kursują oczywiście autobusy, z których można skorzystać. Nie należy to jednak do zbyt wygodnego rodzaju transportu, biorąc pod uwagę fakt, iż podróżuje się najczęściej ze sporym bagażem. Można zatem wziąć także taksówkę, których na lotniskach nie brakuje. Czasem trudno jednak złapać wolną taksówkę, a poza tym taryfy według liczonych jest taki przewóz są najczęściej zawyżone.

Transfer VIP Kraków – Balice

Transfer VIP Katowice – Pyrzowice

Transfer VIP Warszawa – Chopina

Transfer VIP Zakopane – Balice

Przejazd VIP z lotniska

Kolejnym pomysłem jest natomiast zamówienie prywatnego przewozu. Transfer z lostniska to pewność, iż dotrzemy z portu lotniczego do miasta w szybki i bezpieczny sposób. Samochód wynajęty w firmie oferującej takie właśnie usługi będzie na nas bowiem czekał na lotnisku w momencie naszego przybycia. Świadomość tego, iż auto będzie na nas czekało na lotnisku pozwoli nam na podróż bez stresu i niepotrzebnych problemów po wylądowaniu.
Skorzystać można także z opcji VIP. Transfer VIP odbywa się samochodem wysokiej klasy, co dodatkowo pozwoli poczuć się wyjątkowo.

Ceny transferów z wybranych lotnisk do miasta są różne i wahają się w zależności od kraju, odległości oraz oferty danej firmy przewozowej. Koszt transferu z lotniska do Krakowa to na przykład wydatek około kilkudziesięciu złotych. Warto wkalkulować taką opłatę w koszty podróży, bowiem znacznie zwiększa to komfort całej podróży.

Transfer lotniskowy, przewozy VIP

Auta firm oferujących takie transfery lotniskowe kierowane są przez profesjonalnych i zawodowych kierowców. Dzięki temu na miejsce dotrzeć można bezpiecznie i bez żadnych zmartwień. Jest to doskonała inwestycja w komfortową podróż, nad którą z całą pewnością warto się zastanowić planując podróż samolotem.