Zakopane – wycieczka z przewozem VIP

Wycieczki VIP – Zakopane

Pytomy wos piyknie ku nom! – tak górale zapraszają do Zakopanego. To miejsce, leżące u podnóża Tatr, koniecznie trzeba odwiedzić. I chociaż nazywane jest zimową stolicą Polski, oferując mnogość śnieżnych aktywności (narty, snowboard, kuligi), również latem potrafi urzekać pięknymi widokami. W granicach Tatrzańskiego Parku Narodowego znajduje się wiele górskich szlaków turystycznych o różnym poziomie trudności. Osoby o słabszej kondycji mogą przespacerować się dolinami, np. na Halę Gąsienicową lub Halę Ornak. Turystom wprawnym w górskich eskapadach proponujemy wyjście na najwyższy szczyt polskich Tatr (2499 m n.p.m.), a tym, którym niestraszne przepaście oraz wspinaczka z użyciem łańcuchów polecamy Orlą Perć – szlak dla naprawdę odważnych. Natomiast osoby wrażliwe na piękno przyrody, lecz niekoniecznie chętne do większego fizycznego wysiłku, mogą skorzystać z kolejki linowej na Kasprowy Wierch lub Gubałówkę. Odpoczynku po górskich wędrówkach można zaznać na Krupówkach – ulicy pełnej restauracji serwujących lokalną kuchnię.

W drodze do Zakopanego przewidziany jest przejazd przez Chochołów, wieś zabudowaną pięknymi oryginalnymi domami góralskimi. Nasz kierowca zatrzymuje się przy pracowni rzemieślniczej, w której mogą Państwo obejrzeć i zakupić lokalne rękodzieło, a także zwiedzić niewielkie muzeum prezentujące wnętrza dawnych chat góralskich.

Podczas wycieczki jesteśmy otwarci na sugestie Klientów. Nasz kierowca może się zatrzymać np. przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, umożliwiając chętnym osobom zwiedzenie świątyni.

Na odwiedzenie najważniejszych miejsc Zakopanego oraz posmakowanie jego niepowtarzalnego klimatu należy liczyć 4 godz., jednak zdajemy sobie sprawę, że to wyjątkowe, choć niewielkie miasto potrafi wciągnąć, dlatego czas przeznaczony na zwiedzenie jest do uzgodnienia.

Zamów wycieczkę już teraz