Skip to main content

Weekend w górach to jest to, co lubi każdy z nas. Widok majestatycznych gór, świeże górskie powietrze, góralski folklor, pyszne potrawy, sympatyczni ludzie – to właśnie pomaga nam zregenerować swoje siły i wypocząć po długich dniach w pracy. Jak zatem zaplanować taki idealny weekendowy wypad w góry?

1) Zakopane – najlepsze miejsce

Przede wszystkim warto wybrać Zakopane. Dlaczego? Otóż obecność wielu szlaków w Tatrach, słynne Krupówki oraz w zasadzie wszystko to, co tylko mają do zaoferowania góry. To wszystko znajduje się właśnie w Zakopanem.

2) Nocleg w Zakopanem? Tylko Apartamenty pod Nosalem!

Wiadomo jednak, że nocleg jest bardzo ważny. Ileż to razy kiepskie pokoje, nieświeża pościel itp. zepsuły nam absolutnie cały weekend. Jaki zatem powinien być najlepszy apartament? Otóż musi on być dobrze usytuowany – tak aby nie trzeba było długo dojeżdżać do każdej atrakcji. Ponadto powinien być estetycznie zaaranżowany – najlepiej z motywami folklorystycznymi. To jeszcze nie wszystko – oczywiście powinniśmy się tam czuć jak w domu, zatem powinny tam być wszelkie sprzęty i pomieszczenia, które normalnie w domu posiadamy. Wszystko wygląda pięknie, jednak jak znaleźć taki nocleg w centrum Zakopanego za rozsądną cenę?

Otóż z pomocą przychodzą nam właśnie Apartamenty Nosal. W tym obiekcie znajduje się łącznie 21 różnych apartamentów, które różniąc się drobnymi rzeczami, pogrupowane zostały w 4 główne grupy – apartamenty premium, standard, komfort i dwupoziomowe. Zanim jednak powiemy, czym one się różnią, warto określić, co je łączy.

A łączy bardzo wiele. Przede wszystkim będzie to znakomita lokalizacja – zaledwie 150 m od dolnej stacji Gubałówki i tylko 300 metrów od Krupówek. Co więcej – te apartamenty w Zakopanem zostały zaaranżowane w doskonały góralsko – nowoczesnym stylu. Oczywiście posiadają one wszelkie udogodnienia, takie jak: żelazko, suszarkę, tv, zmywarkę itp. Na terenie obiektu znajduje się także bezpłatny parking oraz szybkie wifi.

3) Wybierz typ apartamentu

Który typ apartamentu najlepiej wybrać? To zależy od naszych preferencji. Premium to apartamenty dal 6- ciu osób, komfort- z widokiem na Giewont, zaś dwupoziomowe, jak sama nazwa wskazuje, mają dwa poziomy.

4) Zarezerwuj apartament

Kiedy już wybraliśmy to, co nam najbardziej odpowiada, warto dokonać rezerwacji, co możemy zrobić poprzez formularz na stronie internetowej albo też po prostu telefonicznie. Warto wiedzieć, że jeśli jakiś konkretny numer apartamentu nam się najbardziej spodobał, to możemy o niego poprosić.